Понад 70 % доріг області перейдуть на баланс місцевої влади

Понад 70 % доріг області перейдуть на баланс місцевої влади

В області проводять інвентаризацію доріг. Це зумовлено тим, що з 1 січня 2018 року усі повноваження до управління доріг загального користування перейдуть до місцевої влади. А на Черкащині таких доріг – 71 % від загальної кількості, передає кореспондент «Проголовне».

На жаль, понад 4 тис км цих доріг зазнали понад 80 % руйнації. вони перебувають у жалюгідному стані. Тому зараз важливо провести інвентаризацію доріг, а наступник кроком буде підготовка актів приймання-передачі цих доріг на баланс місцевої влади. Про це йшлося сьогодні на координаційній нараді в Черкаській ОДА. Зокрема, штатна чисельність працівників профільного управління адміністрації вже збільшено на вісім одиниць і деякі з посад ще чекають на претендентів.

Голова ОДА Юрій Ткаченко у зв’язку  з цим нагадав головам РДА про необхідність забезпечити стабільне функціонування доріг у перехідний період – у І кварталі 2018 року, зокрема, створити запаси посипкового матеріалу, солі, паливно-мастильних матеріалів, аби дороги у зимовий період утримувались належним чином.

Прочитайте ще:

Залиште коментар