Порошенко назвав “москальським провокатором” черкасця, який запитав його про корупцію (відео)

Порошенко назвав “москальським провокатором” черкасця, який запитав його про корупцію (відео)

У ході візиту в Черкаси в рамках “томос-туру” президент Петро Порошенко грубо відповів чоловікові, який запитав його про боротьбу з корупцією, назвавши його “москальським провокатором”. Відео “діалогу” виклав у мережу місцевий підприємець Олег Лисак, повідомляє facenews.ua.

На запису чоловік з числа присутніх на зустрічі з главою держави запитує у Порошенка, коли той почне боротися з корупцією в країні: “Петро Олексійович, скажіть, а коли з корупцією будете боротися?”.

Президент витримав паузу, під час якої присутні спробували стримати чоловіка, після чого порадив йому “сходити до церкви”.

“У мене прохання до вас. Сходіть до церкви і поставте свічку, бо ви невіруюча людина. Вас Господь попустить”, – сказав Порошенко.

У відповідь на це чоловік, який представився громадським діячем, запитав, коли “з питань корупції” можна потрапити до президента на прийом.

У цей час хтось з натовпу попросив чоловіка перейти на українську мову, після чого Порошенко заявив: “Бачите, прислали людину, яка навіть українську мову не вивчила. Вони всі такі, москальскі провокатори, вони нас тут намагаються зараз розколоти”.

Залиште коментар