Посадовець-порошенківець зізнався у злочині: гроші їхні

Посадовець-порошенківець зізнався у злочині: гроші їхні

Порошенківець зізнався в злочині: гроші учора громадяни на ” Ремпобуттехніці” отримували від “Солідарності”. Несподіване зізнання виклав на своїй сторінці у Фейсбуці Костянтин Омаргалієв – заступник голови ОДА, керівник фракції БПП “Солідарність” в обласній раді.

Ось що він написав (орфографію збережено):

“Звертаюсь до координаційної ради учасників АТО в Черкаській області та до Націрнального корпусу .Слово своє тримав і тримаю.Мав місце вчорашній інциндент .Мова не йде про кошти на підкуп громадян абсолютно.Це ГО «Солідарність»вела розрахунок зі своїми волонтерами.(компенсація витрат )Впевнений ,що волонтери кандидатів в Президенти інших політичних сил ,так само працюють не безкоштовно і отримують компенсаційні кошти .Прохання політично не манюпулювати,та не робити ні з чого щось.Станом на сьогодні проглядаються ризики ,на випадок ,якщо наш кандидат набирає лідируючих позицій ,то непрозорі громадські організації будуть пробувати зірвати вибори.Звертаюсь до ГУНП в Черкаській обл,до кінця цього дня дати правову оцінку вчорашньому інцинденту з виплатою коштів ,озвучити її ,та не дати можливості деяким ГО ,реалізувати свої плани по зриву виборів в цілому.До громадських організацій – якщо ви впевнені в підкупі ,продайте контрольно хоч один голос,зафіксуйте всих -хто продає і хто купує ,інформуйте -обіцяю швидку реакцію і максимальне покарання .Станом на сьогодні ,як для мене скупка голосів це міф і пусті заяви недалекоглядного мера Бондаренка .Готуємось до Президентських виборів!”, – йдеться у дописі.

Проте Костянтин Сапартаєвич або погано знає закони, або трактує їх по-своєму. Адже законом заборонено платити агітаторам, вони мають працювати виключно на волонтерських засадах і заборонено будь-які виплати поза межами виборчого фонду.

Слід зазначити, що вчора порошенківці заявляли, що викритий підкуп виборців – провокація “Батьківщини”, а сьогодні вже визнали, що то їхня “схема”. Додамо, що за оплату кандидатами роботи агітаторів і членів виборчих комісій передбачена кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, учора “батьківщинівці” викрили у Черкасах схему підкупу виборців з боку БПП, яка проводилася на заводі “Ремпобуттехніка”. На цей випадок вже є відповідна реакція правоохоронних органів.

 

Залиште коментар