Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Зміст проекту: проект  рішення Черкаської міської ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Черкаси».
Адреса розробника: м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 36, департамент фінансової  політики Черкаської міської ради.
Спосіб оприлюднення: текст проекту рішення розміщений в газеті «Черкаський край» (№18 від 5 травня 2017 року), на веб-сторінках Черкаської міської ради в розділі «Регуляторна політика: Оприлюднення проектів регуляторних актів».  З положеннями та ставками місцевих податків і зборів на території міста Черкаси відповідно до вищевказаного проекту рішення можна ознайомитись на офіційному сайті Черкаської міської ради в розділі «Регуляторна політика: Оприлюднення проектів регуляторних актів» за посиланням http://www.rada.cherkassy.ua/ua/files.php?s=2&s1=231&s2=253 та на сайті департаменту фінансової політики Черкаської міської ради (www.dfp.ck.ua).
Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Черкаської міської ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Черкаси» розміщений на сайті Черкаської міської ради в розділі «Регуляторна політика: Оприлюднення проектів регуляторних актів» (електронна адреса: http://www.rada.cherkassy.ua/ua/files.php?s=2&s1=231&s2=253) та департаменту фінансової політики Черкаської міської ради (електронна адреса: www.dfp.ck.ua).
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту опублікування проекту регуляторного акту.
Більш детальну інформацію щодо проекту рішення можливо отримати у департаменті фінансової  політики Черкаської міської ради (каб. 408).
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань надаються до департаменту фінансової політики Черкаської міської ради виключно в письмовому вигляді.

Прочитайте ще:

Залиште коментар