Субсидію не нараховуватимуть, якщо буде заборгованість за компослуги, – постанова уряду

Субсидію не нараховуватимуть, якщо буде заборгованість за компослуги, – постанова уряду

У разі отримання інформації про прострочену більш як два місяці заборгованість з оплати послуг субсидія на наступний термін не призначається.
Із 1 травня житлова субсидія на наступний період не буде призначатися за наявності в споживача двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг. Про це йдеться в постанові Кабміну від 26 квітня  2017 №300.
Згідно з документом, в разі отримання інформації про прострочену більш як два місяці заборгованість з оплати послуг субсидія на наступний термін не призначається, про що структурний підрозділ з питань соціального захисту населення інформує споживача.
При цьому, якщо протягом двох місяців з дати інформування громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або уклав договір про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.
Крім того, документом вводиться смс-інформування та інформування по електронній пошті громадян про призначення субсидії.

Прочитайте ще:

Залиште коментар