Позачергові збори ГО «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» перенесено на 24 травня

Позачергові збори ГО «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» перенесено на 24 травня

Як повідомила адміністрація футбольного клубу «Черкаський Дніпро», зміна дати проведення пов’язана з тим, що більшість постійних учасників громадської організації «Футбольний клуб Черкаський Дніпро» 21 травня 2017 року перебувала у відрядженні (14 осіб) або з інших причин не змогла взяти участь у позачергових загальних зборах.

У зв’язку з цим позачергові загальні збори відбудуться 24 травня 2017 року о 16:30 в прес-холі футбольного клубу (вул. Смілянська , 78).

Як вже повідомлялося раніше, до порядку денного включені актуальні організаційно-правові питання. Зокрема, заплановано обговорити пропозиції щодо реформування Корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро», питання про підготовку юнацької команди “Академія-Черкаський Дніпро” U-19 до фінального турніру Всеукраїнських змагань (який відбудеться в першій декаді червня в с. Поляна Закарпатської області), а також актуальні питання про перспективи участі команди майстрів «Черкаський Дніпро» в Чемпіонаті України сезону 2017/2018 рр.

До участі в позачергових загальних зборах громадської організації «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» запрошуються діючі постійні повноважні учасники громадської організації, а також представники партнерів і спонсорів та засобів масової інформації.

Залиште коментар