Прапорщик однієї з черкаських військових частин підробив диплома, аби отримати офіцерське звання

Прапорщик однієї з черкаських військових частин підробив диплома, аби отримати офіцерське звання

Військовою прокуратурою Черкаського гарнізону Центрального  регіону України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами використання військовослужбовцем завідомо підробленого документу та привласненні військового майна в умовах особливого періоду, за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 4 ст. 358 та ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України.
В ході проведення слідчих (розшукових) дій, в рамках вказаного кримінального провадження, а саме обшуків житлових приміщень та проведенні тимчасового доступу до речей і документів, було вилучено оригінал підробленого диплому з додатком щодо отримання вищої освіти командиром підрозділу однієї з військових частин.  Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Прапорщик С., шляхом шахрайства в умовах особливого періоду, використав підроблені документи з метою отримання офіцерського звання, подальшого підвищення у посаді та отримання більшого грошового забезпечення.
Довідково:
–    санкція ч. 4 ст. 358 передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк  до двох років.
–    санкція ч. 3 ст. 410 передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти  до дванадцяти років.

         

Прочитайте ще:

Залиште коментар