Драбівчанина судитимуть за спробу згвалтування

Драбівчанина судитимуть за спробу згвалтування

Драбівським ВП Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15, ч.1 ст.152 КК України. Про це повідомила Золотоніська місцева прокуратура.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що 28 серпня 2017 року житель  Драбівського району Черкаської області, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, з метою реалізації свого злочинного умислу, нехтуючи правом на статеву свободу, статеву недоторканість, волю, честь і свободу особи, бажаючи настання суспільно небезпечних наслідків, діючи умисно намагався, всупереч бажанню потерпілої, здійснити з останньою насильницький статевий акт, але не довів свій злочинний намір до кінця з причин, які не залежали від його волі, та зник з місця події.

Своїми умисними діями житель Драбівського району вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 152 КК України — незакінчений замах на зґвалтування, тобто статеві зносини із застосуванням фізичного насильства щодо потерпілої.

Драбівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури 27 вересня 2017 року направлено до Драбівського районного суду обвинувальний акт у вищевказаному кримінальному провадженні.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар