Представники Черкаської міської ради привітали колектив Черкаського державного технологічного університету із 63-річчям

Представники Черкаської міської ради привітали колектив Черкаського державного технологічного університету із 63-річчям

Черкаський державний технологічний університет / ЧДТУ відзначає 63-ю річницю свого створення. Представники Черкаської міської ради разом із очільниками області та освітянської галузі привітали колектив цього навчального закладу.

З цієї нагоди тут відбувся день профорієнтаційної роботи, аби майбутні абітурієнти ознайомилися з науковим потенціалом закладу. Усі охочі могли відвідати благодійний концерт для підтримки воїнів Збройних Сил України.

На спеціальне засідання вченої ради університету з нагоди свята завітали керівники міста й області, управління освіти, професійних спілок.

«Гасло нашого університету – «Живи, учись і працюй на Черкащині», – сказав в.о.ректора Черкаського державного технологічного університету Олег Григор. – Приємно відзначити, що все більше випускників шкіл області віддають перевагу навчанню не за кордоном, а в регіональних навчальних закладах, зокрема, нашому університеті. Адже після навчання ці випускники, як правило, залишаються жити і працювати в Україні. Ми зосереджуємо зусилля на збереженні наукового і студентського потенціалу нашого закладу як визнаного осередку національної науки, освіти і сучасних технологій».

За ці роки тисячі випускників Черкаського державного технологічного університету сказали вагоме слово у науці, політиці, громадсько-політичному житті України і світу. Розробки та впроваджені новації й технології викладачів і студентів ЧДТУ нині використовують і українські військові, і медичні працівники, лікуючи поранених. З 2014 року, а особливо під час повномасштабної війни, колектив закладу постійно допомагає Збройним Силам України та внутрішньо переміщеним особам.

Від імені Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка та депутатського корпусу колектив Черкаського державного університету привітав його випускник, а нині секретар Черкаської міської ради Юрий Тренкин.

«Показово, що цей навчальний заклад закінчили черкаський міський голова Анатолій Бондаренко, три заступники міського голови, половина депутатів Черкаської міської ради, – відзначив Юрій Васильович. – Сьогодні передові технології та новації не тільки рухають науково-технічний прогрес, а й допомагають здобувати Перемогу. І напрацювання нашого університету надзвичайно потрібні будуть нашій державі для її відбудови у повоєнний час. Міська рада постійно підтримує освіту і науку, оскільки розуміє важливість інвестицій у майбутнє».

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, відданість обраній справі та з нагоди Дня університету кількох працівників закладу відзначили подяками міського голови. Зокрема, доцента кафедри іноземних мов та міжнародної комунікації Ірину Багач, доцента кафедри фінансів Лесю Бережну, завідувача кафедри соціального забезпечення Інну Журбу, доцента кафедри інформаційних технологій проектування Ольгу Лавданську, фахівця сектору міграційних та соціально-побутових питань навчально-наукового центру роботи з іноземними студентами Валентину Скляр.

Про це інформує пресслужба Черкаської міськради.

      

Залиште коментар