Жашківчанин скористався програмою «єРобота: власна справа» для придбання реабілітаційного обладнання

Жашківчанин скористався програмою «єРобота: власна справа» для придбання реабілітаційного обладнання

Минулого року запрацювала урядова програма «єРобота: власна справа», в рамках якої громадянам пропонують отримати кошти на старт або розвиток бізнесу.

Зважитися на створення чи розвиток власної справи нині досить непросто, та коли є велике бажання, досвід та віра у власні сили, то це цілком можливо.

У цьому переконаний і керівник Центру відновлення здоров’я «DENIS», що у Жашкові, – Денис Голобородько. Амбітний та цілеспрямований підприємець, він же – фізичний терапевт із досвідом роботи в сфері травматології та реабілітації.

Торік, щоб розширити коло послуг, він скористався грантовою програмою. Прописав бізнес-план, пройшов перевірку ділової репутації банком та співбесіду з фахівцями Черкаського обласного центру зайнятості.

Отримавши 244 грантових тисяч гривень, придбав сучасне професійне реабілітаційне обладнання. Зокрема, унікальний апарат ударно-хвильової терапії, що допомагає у лікуванні ряду захворювань без хірургічного втручання.

Однією із умов отримання мікрогранту було створення двох робочих місць. Команду досвідченого керівника доповнили бухгалтер та медсестра.

Якість надання послуг підтверджується щирою вдячністю людей.

«Я радий, що скористався такою можливістю. У планах й надалі розвивати свій бізнес та підтримувати економіку країни. Разом з тим хочу звернути увагу на одне важливе питання, котре задають мої пацієнти, – коли починати слідкувати за здоров’ям спини і суглобів? Однозначна відповідь – з дитинства», – зазначає Денис Голобородько.

Залиште коментар