Проблему із підключеням електроенергії у смілянській МСЧ 14 вирішують на обласному рівні

Проблему із підключеням електроенергії у смілянській МСЧ 14 вирішують на обласному рівні

Проблема із відключенням електропостачання у Смілянській медико-санітарній частині №14 невдовзі може  бути вирішена. Міська влада активно займається цим питанням. З минулого тижня йдуть переговори щодо того, як повернути електропостачання у медзаклад. Про це під час звіту служб та відділів виконавчого комітету повідомив секретар міської ради Віктор Федоренко.


– Хочу запевнити, що влада працює і робить все для того, щоб електропостачання у цьому медзакладі відновилося, – наголосив Віктор Антонович. – Заступник міського голови Людмила Осейко була в області, де вирішується питання з підключенням. Хочу піти назустріч і, порадившись з депутатами міської ради, планується укласти договір на електропостачання із обласним РЕМом, так як приміщення знаходиться у власності міської ради, і платити усі поточні рахунки за електроенергію до кінця року.
Як повідомив начальник міського відділу охорони здоров’я Микола Стуженко відповідний договір планується укласти між відділом охорони здоров’я та ПАТ «Черкасиобленерго». Це реально зробити після того, як на сесії буде прийнято рішення про виділення коштів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар