Шполянська муніципальна інспекція одягла нову службову форму

Шполянська муніципальна інспекція одягла нову службову форму

У працівників КП «Муніципальна інспекція» Шполянської міської ради з’явилась нова форма. Таку обновку інспекторам пошили майстри приватної швейної фабрики місцевого підприємця Анатолія Рябоконя.

Начальник муніципальної інспекції, Василь Озаринський розповів, що за бюджетнікошти закупили тканину для майбутньої форми, а послугу із пошиття спеціального одягу  швейна майстерня виконала безкоштовно.

– Ми щиро вдячні керівнику та майстрам швейного цеху. Одразу видно, що люди розуміють важливість завдання, яке ми виконуємо в громаді. Завдяки пошитому одягу про нас дізнаються навіть ті люди, які досі нічого не чули про нашу службу, – говорить Василь Озаринський

До цього, у міській раді близько півроку радились, який вигляд матиме майбутня форма патрульних інспекторів.  Зійшлися в спільній думці, що це буде єдиний витриманий стиль – біла сорочка-теніска із шевроном, КП «Муніципальна інспекція» Шполянської міської ОТГ з правого боку, і штани темно-синього кольору. Потому, остаточний зразок службового одягу затвердили рішенням виконкому Шполянської міської ради.

Та це лише весняно-літній варіант. На майбутнє, міська влада планує розробити модель зимового одягу інспекторів муніципальної інспекції.

Самі ж працівники КП «Муніципальна інспекція» запевняють, це нове обличчя їм додасть впевненості у виконанні своїх посадових обов’язків. Адже пересічні громадяни з більшою повагою ставляться до інспекторів, в зобов’язання яких входить контроль і забезпечення громадського правопорядку, якщо вони одягнені у спеціальний службовий одяг.

Про це повідомляє кореспондент онлайн-газети Новини Черкас.

Прочитайте ще:

Залиште коментар