Проблеми гендерної рівності обговорили на засіданні «круглого столу»

Проблеми гендерної рівності обговорили на засіданні «круглого столу»

З метою подолання дискримінації в професійній зайнятості громадян за ознакою статі, впровадження заходів, спрямованих на усунення дисбалансу між можливостями жінок та чоловіків 15.06.2017   Черкаським районним центром зайнятості проведено засідання «круглого столу», за участю  працівників управління праці та соціального захисту населення, відділу освіти, відділу сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації,  районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Черкаської районної адміністрації.

 

Учасники заходу обговорювали питання дотримання принципів гендерної рівності, формування у районі гендерної політики з урахуванням концепції Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року. За результатами проведеного «круглого столу» розроблено проект спільних заходів щодо подолання дискримінаційних проявів та  визначено основні  напрямки діяльності для забезпечення гендерної рівності в районі.

— Тільки спільна та планомірна робота  дозволить гарантувати дотримання рівних прав та можливостей наших громадян.  — підкреслив директор Черкаського районного центру зайнятості, Олександр Гриценко.

Про це інформують в Черкаській РДА.

Прочитайте ще:

Залиште коментар