Проект «Автоакадемія» стартував у Черкасах

Проект «Автоакадемія» стартував у Черкасах

У рамках проведення III етапу Трофею Федерації Автоспорту України з ралі на серійних авто, що проходив 29-30 червня у м. Черкаси відбулось відкриття і проведено І етап серії клубних змагань «Автоакадемія». Про це інформує сайт “Вичерпно“.

До участі у проекті «Автоакадемія» долучились 4 команди закладів освіти. Свої боліди до змагань готували студенти Черкаського політехнічного технікуму, учні ДНЗ «Канівське вище професійне училище», ДНЗ «Буцький політехнічний професійний ліцей» також дві команди виставив Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти у Черкаській області.

Однією з умов участі у Автоакадемії було наявність у команди навчального закладу автомобіля ЗАЗ – 968 у стандартній комплектації. Учасники проекту ретельно готували свої авто, підганяли їх під стандарти безпеки ФАУ.

– Автівку готували всі разом: робили підвіску, перебирали двигун, замінювали деталі, – розповів Богдан Колісник, пілот команди «Ретро Техно ЗАЗ» ДНЗ «Канівське вище професійне училище». – Участь у проекті згуртувала нас довкола автомобіля, хоч він і старий, та ми вкладаємо в нього душу. Чесно кажучи, дуже прикипів до нашого боліду, переймаюсь аби в нас все вийшло, головне щоб нічого не зламалось під час змагань.

Два дні перегонів стали справжнім випробуванням для техніки і команд, що брали участь у змаганнях.

imgonline-com-ua-Resize-qBLns04GgYJ

За результатами змагань на п’єдестал піднялись три команди:

І місце – Черкаський політехнічний технікум;

ІІ місце – ДНЗ «Канівське вище професійне училище»;

ІІІ місце – Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти у Черкаській області.

imgonline-com-ua-Resize-7YMH1V1Js4iT

До наступного етапу змагань, який відбудеться в Черкасах 4 серпня, у команд учасників проекту «Автоакадемія» є час щоб проаналізувати помилки та підготувати автівки до нових випробувань.

За інформацією прес-служби «Професійна освіта. Черкащина»

Прочитайте ще:

Залиште коментар