Проект MapaMagic відновлює роботу в Черкасах

Проект MapaMagic відновлює роботу в Черкасах

19 січня 2017 року в кореспонденції «Чому тролейбуси зникли зі смартфонів черкащан» ми порушили тему вдосконалення контролю за рухом міського транспорту за допомогою спеціального електронного обладнання. Нагадаємо: перед новим роком у Черкасах розгорівся конфлікт через систему MapaMagic. Тоді ініціатор і один з розробників проекту Віктор Євпак заявив, що припиняє роботу мобільного додатка через непорозуміння з місцевою владою. Про це розповідає Урядовий кур’єр.

Після виступу «Урядового кур’єра» обидві сторони знайшли компроміс щодо подальшого впровадження проекту. Тепер черкаська влада має намір відновити співпрацю з MapaMagic та облаштувати на тролейбусах GPS-трекери, завдяки яким можна відстежувати рух транспорту в режимі реального часу. Про це на брифінгу повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

«Ми згодні на появу в громадському транспорті такої системи й підтримуємо ініціативу підприємця передати безкоштовно програмне забезпечення нам у користування на тривалий час, – сказав міський голова. – А тих, хто саботував роботу MapaMagic, буде покарано. Проведемо службове розслідування і з’ясуємо, з чиєї вини на міському електротранспорті перестала працювати ця система – від середньої ланки робітників тролейбусного парку до службовців профільного департаменту».

Залиште коментар