Проект «Мій тато захищає Україну» стартував у Золотоноші

Проект «Мій тато захищає Україну» стартував у Золотоноші

Соціальний мегапроект для дітей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні «Мій тато захищає Україну» розпочав реалізовуватись у Золотоноші. Загалом цим проектом планують охопити всю Черкащину.

Про це повідомило інтернет-видання “Золотоноша“.

Першу ж акцію було проведено 25 листопада для діток із Золотоноші, завдяки координатору проекту Людмилі Сонячній. Вона займалася цим проектом у Львові (тут і було започатковано проект), а тепер, переїхавши до Золотоноші, почала втілювати його на Черкащині.

– У 2015 році, у другий рік війни, хлопцям багато допомагали, а діти залишались дома не захищені, без батьківської уваги. Для того, щоб її компенсувати й підтримати дітей і був створений соціальний проект «Мій тато захищає Україну», – каже координаторка проекту на Черкащині. – Загалом проект організовує поїздки, як по Україні, так і за її межі. Наразі активно шукають координаторів проекту за кордоном. Так, як товариство повністю благодійне, то люди активно відгукуються, і за кордоном вже є багато партнерів. Окрім того, проект «Мій тато захищає Україну» бере участь у Всеукраїнському конкурсі соціальних проектів. Не важливо виграємо ми чи ні, але принаймні, ми про себе заявили. Що більше людей дізнаються про нас, то більше партнерів вдасться залучити для створення і реалізації майбутніх проектів.

Минулими вихідними група золотоніських дітей віком від 5 до 13 років, батьки, яких учасники АТО, побувала на різноманітних заходах у Черкасах. Там вони відвідали інтерактивні кімнати в дитячому розважальному центрі «Країна свят». Малюки одразу ж потрапили у світ цікавих професій. У кімнаті із назвою «Пожежна частина» юних сміливців зустріли розповіддю про роботу пожежників. Тут дітки мали змогу спробувати себе в ролі пожежників і рятувальників, а ще – навчилися рятувати будиночок від пожежі.

Окрім «Пожежної частини» діти також побували в кімнаті «Гранд маркет», оформленій у стилі супермаркету. Тут дітки самі були як покупцями, так і продавцями. Це навчило їх мудро підходити до вибору товару і користуватися грошима.

Наступний заклад, де малюки провели свій суботній день, став Черкаський зоопарк. Тут для кожного відкрився цікавий і різноманітний світ фауни.

На завершення сповненого пригодами і новими відкриттями дня, організатори заходу запросили діток на частування смачною велетенською піцою.

Щаслива та задоволена, в очікуванні наступних подорожей, дітвора повернулася назад – у рідну Золотоношу, аби там порадіти разом із своїми батьками за прекрасно проведений день із проектом «Мій тато захищає Україну».

Радісні емоції, які дітвора отримала під час першої акції проекту перевершили всі сподівання організаторів.

Як говорить Людмила Сонячна, цей проект успішно реалізовується, завдяки підтримці партнерів. Для прикладу, Золотоніська міська рада радо відгукнулася і надала автомобіль для поїздки у Черкаси, компанія «Роял Фрут» підготувала для діток невеличкі подарунки. Окрему ж подяку за підтримку проекту висловлюють і керівникові Золотоніської Спілки учасників АТО Лесі Шкурко, з якою також налагоджена тісна співпраця.

Подальші ж плани у цієї активної жінки дуже великі. У грудні вона планує повезти діток у Львів, наразі ведуться перемовини про організацію екскурсій на підприємства міста, аби дітки побачили як виготовляється різноманітна продукція, у Черкаському драмтеатрі готові зробити безкоштовну виставу для дітей, батьки, яких учасники АТО. Також партнером проекту є Спілка багатодітних сімей, тому надалі планують залучати і діток із таких сімей, адже багато АТОвців є багатодітними батьками.

– У Львові успішно реалізовується багато соціальних і благодійних проектів. Тому хочу аби частинку того, що є у Львові внести сюди, у Золотоношу, – зазначає Людмила Сонячна.

Прочитайте ще:

Залиште коментар