Програму розвитку електротранспорту розглядатимуть у міськраді

Програму розвитку електротранспорту розглядатимуть у міськраді

Виконавчий комітет ЧМР на сьогоднішньому засіданні проголосував за затвердження програми розвитку міського електротранспорту. Тепер її винесуть на розгляд депутатів міськради, інформує видання “Про Все”.

Утім, під час обговорення проекту програми у членів виконкому виникло чимало претензій до керівника КП “Черкасиелектротранс” Петра Кучера. Зокрема, заступник міського голови Ігор Коломоєць зазначив, що в електротранспорті ніяких змін не відбувається.

– Ви взагалі на своєму місці знаходитесь? Якщо не вмієте працювати – нехай приходять молоді. Не ображайтеся, але ви нічого не робите, – сказав керівнику електротранспорту заступник міського голови. –  Це стосується запровадження електронного квитка, графіку руху тролейбусів.

Натомість Петро Кучер наголосив, що претензій від пасажирів щодо графіку руху тролейбусів немає:

– Графік руху і інтервал задається згідно з затвердженням виконкому, і графік виконується. Контроль ведеться з диспетчерської мережі, на зупинках є розклад руху, розклад також є у водія. Випадки збою бувають через ДТП, які ми не можемо об’їхати, а також через дорожнє покриття та погодні умови. Щодо запровадження електронного квитка, то спершу треба прийняти програму транспортної реформи.

Кучер також зазначив, що сьогодні містом їздять 50 тролейбусів, та підприємство має можливість забезпечити роботу 65 тролейбусів.

Після дискусій виконком таки проголосував за проект програми, далі – слово за депутатами. Члени виконкому попросили Петра Кучара підготувати на сесію змістовну презентацію програми.

Додамо, що програма передбачає контроль та координацію руху електротранспорту через GPS-моніторинг, автоматичну систему оплати проїзду, оновлення рухомого транспорту тощо.

Прочитайте ще:

Залиште коментар