Прокуратура області займає принципову позицію щодо невідворотності покарання наркозлочинців

Прокуратура області займає принципову позицію щодо невідворотності покарання наркозлочинців

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

У ході досудового розслідування 06.05.2017 працівниками Головного управління Національної поліції в Черкаській області викрито та затримано в порядку ст. 208 КПК України чотирьох жителів м. Черкаси за підозрою у вчиненні вказаних вище злочинів.

Прокуратурою області погоджено клопотання слідчого про застосування до підозрюваних запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Ухвалами слідчого судді Придніпровського районного суду м. Черкаси до трьох підозрюваних застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, до одного – домашній арешт з обов’язком носіння електронного засобу контролю.

Прокуратура області наголошує, що займає принципову позицію щодо викриття джерел збуту наркотиків, активної протидії справжній наркозлочинності та невідворотності покарання за вчинення вказаної категорії злочинів, а тому на ухвалу слідчого судді про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту прокурором у кримінальному провадженні готується апеляційна скарга.

Про це кореспондента “Про головне” повідомили у прес-службі прокуратури Черкаської області.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар