Прогулянка десантника та козацьке колесо: у Черкасах провели “Ігри патріотів”

Прогулянка десантника та козацьке колесо: у Черкасах провели “Ігри патріотів”

Змагання, присвячені Дню Перемоги, провели у сквері біля обласної ради. Метою заходу стало відродження історико-культурних традицій, залучення молоді до занять фізкультурою.

Участь у “Іграх патріотів-2017” узяли команди пожежного інституту, патрульної поліції, військової частини А1744.

“Щиро радію, що департамент уже вдруге організовує такі змагання, – зазначає директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. – Торік ігри стартували на Покрову. Переконаний, що пропаганда здорового способу життя, сили та витривалості – саме той приклад, який потрібен сьогодні черкаській молоді, тож змагання проведемо і наступного року”.

Спритність кожної команди демонстрували п’ятеро учасників під керівництвом тренерів. Серед завдань: прогулянка десантника – перенесення снаряду вагою 32 кг, козацьке колесо – перевертання колеса від вантажівки вагою 100 кг, піднімання колоди, перетягування вантажівки, стрільба у лазерному тирі, стрибки у бронежилеті.

“З усіх заходів, які відбувалися в центрі нашого міста цього дня, ігри патріотів – найбільш видовищні для мене”, – говорить жителька Черкас Ольга.

“Участь у змаганнях беру вперше, – розповідає 30-тирічний інспектор патрульної поліції Олександр Малюк. – Було цікаво і драйвово, але, як на мене, завдання можна було давати складніші. Загалом ідею проведення ігор схвалюю. Я “за” проведення будь-яких заходів, які показують, як добре бути сильним і мужнім на противагу захопленням, які призводять до деградації”.

Перше місце у змаганнях посіла команда пожежників, друге – поліцейських, третє – військових. Усі учасники отримали нагороди – кубки й медалі та подарунки від міської ради. 

Залиште коментар