Прокуратура перевіряє діяльність поліції, яка не забезпечила виконання вироку суду

Прокуратура перевіряє діяльність поліції, яка не забезпечила виконання вироку суду

За результатами вивчення стану реального виконання покарання у вигляді позбавлення волі Золотоніською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Золотоніського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Про це повідомили у прокуратурі Черкаської області.

У ході перевірки встановлено, що вироком Черкаського районного суду жителя одного із сіл Золотоніського району було засуджено за ч. 2, ч. 3 ст. 185 КК України до покарання у вигляді 3 років 6 місяців позбавлення волі, однак вирок на сьогодні не виконано. Незважаючи на те, що останній переховується та ухиляється від виконання кримінального покарання, посадовими особами вказаного вище відділу поліції не оголошено його в розшук та не заведено оперативно-розшукову справу, внаслідок чого засуджений ухилився від кримінальної відповідальності.

На цей час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, по його завершенню прокуратурою буде прийнято остаточне рішення в межах чинного законодавства.

Прочитайте ще:

Залиште коментар