Прокуратура повернула державі приміщення «Фотоприладу», вартістю 2 млн гривень

Прокуратура повернула державі приміщення «Фотоприладу», вартістю 2 млн гривень

Завдяки прокуратурі, держава змогла повернути собі нежитлове приміщення черкаського заводу «Фотоприлад», вартість котрого складає понад 2 млн гривень.

Орендуючи частину приміщень черкаського заводу «Фотоприлад», фізична особа-підприємець не виконувала умови договору оренди щодо своєчасної сплати орендної плати, утворивши значну заборгованість перед Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Черкаській області та підприємством. Про це повідомляє прес-служба прокуратури в Черкаській області.

Окрім цього, орендарем не відшкодовувались передбачені договором витрати на утримання державного майна та вартість електроенергії, витраченої в процесі господарської діяльності.

За стягненням вказаної заборгованості, яка з урахуванням пені та штрафних санкцій склала більше 200 тис. грн., розірванням договору оренди та поверненням майна в інтересах держави до суду звернувся прокурор.

На цей час позовні вимоги прокуратури господарським судом повністю задоволено, відповідач має сплатити заборгованість й повернути приміщення, яке в подальшому може бути передано в оренду на конкурсних умовах.

Залиште коментар