Приватним підприємцям Черкас телефонують від імені начальника податкової «у якого нібито виникла термінова потреба у грошах»

Приватним підприємцям Черкас телефонують від імені начальника податкової «у якого нібито виникла термінова потреба у грошах»

Попри те, що інформація про телефонних шахраїв  неодноразово оприлюднювалась у багатьох засобах масової інформації, зловмисники, схоже, й не думають припиняти свою протиправну діяльність. Про це інформує ДПІ у м.Черкасах.

Особливо шахраї активізуються напередодні свят. Знову на робочі та мобільні телефони керівників, бухгалтерів ряду комерційних організацій та приватних підприємців м. Черкаси почали надходити телефонні дзвінки начебто від імені начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антона Царюка, «у якого нібито виникла термінова потреба у грошах».

ДПІ у м. Черкаси звертається до всіх платників податків з проханням бути обачними у подібних випадках і не піддаватися на сумнівні пропозиції невідомих осіб, які, представляючись податківцями, на ділі не мають жодного відношення до фіскальної служби і мають на меті задоволення своїх меркантильних інтересів.

У разі отримання інформації про протиправні дії під виглядом працівників органів фіскальної служби чи нібито від їх імені, необхідно повідомляти Антикорупційному сервісу ДФС України «Пульс» за телефоном (044) 284-00-07 або за телефоном довіри Головного управління ДФС у Черкаській області – 33-91-81.

Залиште коментар