Питання “Черкасиобленерго” розглянули на засіданні Національного регулятора

Питання “Черкасиобленерго” розглянули на засіданні Національного регулятора

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 30 травня розглянули питання щодо ПАТ “Черкасиобленерго”. Про це повідомляє “ВІКА” з посиланням на повідомлення у Facebook очільника Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

Нагадаємо, п’ятий місяць працівники ПАТ “Черкасиобленерго” не отримують заробітню плату. Колектив оголосив страйк. А це – щоденна загроза для енергопостачання області. Заборгованість підприємства перед ДП “Енергоринок” станом на 29 травня 2017 року складає 36 млн грн, тоді як за 2016 рік борги сгнули 614 млн грн. 

У підсумку після тривалих перемовин на засіданні НКРЕКП вирішили, що кошти, сплачені “Азотом”, надходитимуть на поточний рахунок “Черкасиобленерго”, а далі на виплату зарплати енергетикам. 

“Цей механізм запрацює, якщо запрацює сам “Азот”. 31 травня матиму зустріч із його керівництвом. Оптимізму додає той факт, що Уряд відновив антидемпінгові мита на російські добрива (це має посприяти запуску заводу)”, – зауважив Юрій Ткаченко.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські енергетики продовжують страйкувати через невиплату їм зарплати.

Прочитайте ще:

Залиште коментар