Питання шкільної форми вирішує кожен навчальний заклад самостійно – І. Волошин

Питання шкільної форми вирішує кожен навчальний заклад самостійно – І. Волошин

Напередодні початку навчального року злободенності набуває питання шкільної форми. У травні директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин висловлювався за відміну шкільної форми у школах. Проте, як він запевнив кореспондента «Проголовне», офіційних розпоряджень з цього питання не буде.

– Кожен навчальний заклад має свій розпорядок і може самостійно вирішувати це питання. Як на мене, форма у школах дійсно не потрібна, до того ж не всі батьки мають змогу її придбати. Голвоне, аби діти було одягнуті охайно, доречно і головне – зручно для самої дитини. Це можуть бути навіть джинси – чому б ні? Але чисті і пристойні.

Він розповів, що захоплюється фінською системою освіти, де діти мають волю не лише у виборі одягу. Там під час навчального процесу діти вільно пересуваються, можуть присісти на диван або навіть на підлогу. Тож вільно обраний варіант одягу – це цілком нормально.

– Ми повинні виховувати особистостей, а не сіру масу. Часи, коли всі діти були однаково сині або коричневі, давно минули, – додав Ігор Волошин.

Прочитайте ще:

Залиште коментар