Раніше судимий черкащанин напав з ножем та пограбував 19-річного хлопця

Раніше судимий черкащанин напав з ножем та пограбував 19-річного хлопця

27 липня взяли під варту чоловіка, який напав на 19-річного хлопця та пограбував його. Запобіжний захід щодо нападника застосував слідчий суддя Соснівського районного суду м. Черкаси. Про це повідомляє прес-служба суду.

Так, 25 липня 33-річний раніше судимий місцевий житель, перебуваючи неподалік від будинку по вул. Вернигори у м. Черкаси, тримаючи в правій руці складного ножа, демонструючи його та погрожуючи ним, здійснив напад на 19-річного хлопця. Чоловік, шляхом ривка, незаконно заволодів сумкою хлопця, в якій знаходилися документи потерпілого, акумуляторне джерело живлення, телефон Iphone-6S та платіжна картка.

Наступного дня нападника затримали та оголосили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій).

Крім того, що підозрюваний має не зняту та непогашену судимість за вчинення умисного корисливого злочину, ухвалою суду від 25 червня 2019 року його було оголошено в розшук, якою надано дозвіл на затримання останнього з метою приводу для участі у розгляді кримінального провадження про вчинення ним злочину, передбаченого частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, вчинений повторно), яке на даний час перебуває на розгляді у Соснівському районному суді м. Черкаси.

Залиште коментар