Рейдові бригади виявили порушників у заказнику «Липівський»

Рейдові бригади виявили порушників у заказнику «Липівський»

28 та 29 січня спеціалістами Держекоінспекції у Черкаській області спільно із водним патрулем патрульної поліції міста Черкаси, представниками ГО «Депутатський контроль» та громадськими інспекторами з охорони довкілля проводились рейди на території орнітологічного заказника загальнодержавного значення «Липівський», пише Діловий регіон. 

28 січня з-під льоду піднято п’ять сіток загальною довжиною 350 метрів, в яких знайдено тридцять вісім штук риби виду товстолоб, загальною вагою 190 кілограмів. Оскільки особи порушників встановити не вдалось, вилучену рибу здано на рибоприймальний пункт. Кошти в сумі 4,788 тисяч гривень перераховані в державний бюджет.

В той же день затримано двох жителів села Благодатне Золотоніського району, які на мотоциклі МТЗ займалися незаконним виловом водних живих ресурсів. Вказані особи на території заказника виловили сорок шість окунів, збитки становлять 6,486 тисяч гривень.

На місце події була викликана слідчо-оперативна група. У порушників вилучені транспортний засіб і виловлена риба. Державні інспектори склали два протоколи про адміністративні правопорушення. Проти браконьєрів порушено кримінальне провадження.

29 січня з-під льоду вилучені дві сітки загальною довжиною 150 метрів і впіймана риба — два товстолоба, одна щука та близько п’яти кілограмів лящів. Вилучену рибу здано на рибоприймальний пункт, кошти в сумі 0,356 тисяч гривень перераховані в державний бюджет.

За порушення режиму заказника загальнодержавного значення «Липівський» в цей же день складено два адміністративних протоколи за статтею 91 КУпАП на осіб, що перебували на території заказника із засобами для вилову риби, повідомили у прес-службі ДЕІ області.

Залиште коментар