Смілянські льодяники експортують до європейських країн

Смілянські льодяники експортують до європейських країн

Льодяники на паличці кондитерської фабрики “Меркурій”, яка розташована у Смілі, уже експортують до Франції, Польщі, Румунії, Алжиру, Арабських Еміратів. Про це повідомляє  «Інфоміст».

Компанія є єдиним виробником льодяників на паличці у такому широкому асортименті на території СНД і одним із провідних світових виробників. Як розповіла менеджер із експорту Оксана Головченко, потенційних клієнтів для фабрики зазвичай знаходять на міжнародних виставках, які відвідують досить часто, зокрема у Франції та Німеччині. Деякі країни виходять на компанію самі.

Окрім закордону, продукція “Меркурію” продається у всіх регіонах України. Компанія пишається натуральністю продукції, адже для льодяників не використовують штучних барвників та ароматизаторів. Такі переваги на європейському ринку вже оцінили споживачі.
Нині фабрика працює над вдосконалення та розширенням виробництва.

– Ми добудували ще одне приміщення, докупили обладнання, все робимо, згідно з європейськими стандартами. Завдяки цьому обсяги виробництва плануємо збільшити майже вдвічі. Нині на виробництві працює понад півтисячі співробітників, однак нове приміщення має автоматизовану систему виробництва, тож значних додаткових людських ресурсів залучати не плануємо, – розповіла Головченко.

Прочитайте ще:

Залиште коментар