Рекорд морозів не перебито, проте холодно й сніжно: прогноз на найближчі дні

Рекорд морозів не перебито, проте холодно й сніжно: прогноз на найближчі дні

Сьогодні вночі в більшості районів Черкащини морози сягали 20-21º – це поки що найнижча температура в області з початку зими. Причина такого аномального холоду – ультраполярне вторгнення арктичного повітря. Проте температурних рекордів лютого 2012 року, коли морози досягали 31-32º, не перебито. 

Про це повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Як не дивно, але ця хвиля холоду охопила навіть південь Європи. Старий світ не бачив таких морозів останні 5 років. А Італія, Хорватія і Греція переживають нетипові для них снігопади.


Нинішня хвиля холоду затяжна, а тому погоду Черкащини продовжить формувати арктичне повітря. Наступної ночі температура повітря знижуватиметься до 16-18 морозу. А вже вдень 27 лютого погода ускладниться: атмосферні фронти Балканського циклону принесуть у наш регіон снігопади, хуртовини з поривами вітру 15-20 м/с, денна температура 6-11º морозу. Після проходження циклону морози знову тимчасово посиляться до 18-20º.


На початку березня адвекція арктичного повітря припиниться, проте холодна погода на фоні періодичних опадів збережеться. Орієнтовно з 3 березня нічні морози послаблятися до 5-10º.
Отже, слід вдягати теплий просторий одяг, бажано із натуральних тканин, споживати більш калорійну їжу та не вживати алкоголь.

Прочитайте ще:

Залиште коментар