Ремонтувати дороги продовжують у Черкасах

Ремонтувати дороги продовжують у Черкасах

На вулицях Героїв Дніпра, Благовісній та на бульварі Шевченка дорожні служби продовжують роботи з реконструкції покриття. Вони тривають, згідно з графіками. Про це під час ранкової наради повідомив директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Цього тижня, за його словами, планується визначення переможця процедури закупівлі для завершення ремонту третьої черги бульвару Шевченка. Йдеться про відрізок дороги від вулиці Припортової до Різдвяної. На ньому мають укласти верхній шар асфальту.

– Найближчим часом плануємо визначити переможця торгів із капітального ремонту тротуарів у центральній частині нашого міста – на відрізку від вулиці Лазарєва до Небесної сотні та від Припортової до площі 700 річчя, – прокоментував Артур Савін.

19 липня завершується термін подачі тендерних пропозицій стосовно капітального ремонту вулиці Сумгаїтської (на ділянці від Одеської до вулиці 30-річчя Перемоги).

Водночас, на черкаських дорогах триває й аварійно-ямковий ремонт.

Як розповів директор комунального підприємства «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник, цього тижня асфальтуватимуть ями поруч із пологовим будинком на вулиці Чехова (заїзд), Криваліївській та решті аварійних ділянок.

Начальник управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Сергій Отрешко розповів, що цього року оновили дорожнє покриття оновили на вулицях Гоголя (від Святотроїцької до Митницької), Руставі, Припортовій, Сержанта Смірнова, Гагаріна (від Сержанта Смірнова до Припортової), Волкова (від В’ячеслава Чорновола до Новопречистенської), Пастерівської (від вул. Пилипенка до проспекту Хіміків), Сагайдачного (від Симиренківської до Пацаєва) та на вулиці Бидгощській.

Залиште коментар