Рятувальники перевірили протипожежний стан черкаських багатоповерхівок

Рятувальники перевірили протипожежний стан черкаських багатоповерхівок

5 квітня інспекторський склад Черкаського міськрайонного відділу Управління провів профілактичні відпрацювання багатоповерхових житлових будинків міста, що належать Службі утримання будинків. Про це повідомляє прес-служба Управління Державної служби України з НС у Черкаській області.

Оглядаючи протипожежний стан будинків фахівці ДСНС звернули особливу увагу на комплектацію внутрішніх пожежних кранів, справність електричного господарства, та утримання у належному стані шляхівевакуацій.

Окрема увага також приділена аналізу можливості під‘їзду спеціальної пожежно-рятувальної техніки до будинків, а також справності розташованих на прилеглій території пожежних гідрантів.

Після огляду та аналізу загального стану, відповідно до норм закону, управителі отримають обов’язкові для виконання приписи з термінами для усунення виявлених порушень і недоліків.

Огляд будинків показав, що чимало порушень правил пожежної безпеки спричинили безпосередньо мешканці будинків. Зокрема непоодинокі випадки самочинного перепланування ліфтових холів і коридорів загального користування де, блокуючи доступ рятувальників до помешкань та вільний доступ до шляхів евакуації, мешканці влаштовують додаткові перегородки з дверима.

Під час рейду інспектори ДСНС провели інструктаж для мешканців багатоповерхівок та роздали їм інформаційні листівки.

Залиште коментар