Річку Золотоношку зарибнили двома тоннами товстолобика

Річку Золотоношку зарибнили двома тоннами товстолобика

На головній водній локації Золотоноші – чаші річки Золотоношка – сьогодні провели зариблення. Дві тонни молодого товстолобика із Іркліївського рибгоспу випустили у водойму працівники УЖКГ, представники депутатського корпусу та громадські активісти. Придбана партія риби була за кошти екологічного фонду. Про це йдеться на сайті zolotonosha.ck.ua.

Головна мета акції – покращити стан річки у місці її найбільшого розливу. Це з часом допоможе боротися із замуленням води та зменшить кількість зайвої рослинності. Як відомо, харчується білий товстолобик фітопланктоном. Він фільтрує каламутну від детриту і дрібних водоростей воду, тим самим здійснюючи очищення водойми. Разом з тим, у річках відсутні природні умови для розмноження цієї риби. Тому й виловлення товстолобика дозволене тільки там, де його чисельність регулярно поповнюють. У зв’язку з цим комунальники мають величезні надії на свідомість містян.

– Ми зробили це в першу чергу для золотонісців. Щоб товстолобик тут ріс, боровся із зайвою рослинністю, щоб наша річка не заростала і не замулювалась. Якщо будуть ставитись сітки, здійснюватись виловлювання, то згідно з чинним законодавством санкції будуть максимальні, – прокоментував подію керівник управління ЖКГ Олександр Флоренко.

Залиште коментар