Міська влада Черкас і перевізники дійшли консенсусу

Міська влада Черкас і перевізники дійшли консенсусу

Міська влада Черкас і перевізники дійшли згоди у питанні соціальної складової тарифу, а саме у перевезенні дітей. Так, перевізники погодилися цілий день безкоштовно перевозити дітей з малозабезпечених сімей. Решта дітей зможуть купувати проїзні квитки на місяць на маршрутку, які коштуватимуть 120 гривень.

Відповідні зміни до договору на пасажирські перевезення ухвалили під час засідання виконавчого комітету, яке відбулося у п’ятницю о 17.00.

Як зазначила заступник міського голови Людмила Бордунос, виконавчий комітет був змушений ухвалити таке рішення, щоб захистити жителів Черкас, які мерзнуть на зупинках. Тимчасовий договір із перевізниками уклали на три місяці.

Деякі маршрутки вже вийшли на лінію, решта мають відновити свою роботу у суботу.

– Ціле місто бачить наше протистояння, і довго це продовжуватися не могло. Ми беремо на себе всі зобов’язання. Цей колапс не потрібен нікому. Ми живемо всі в одному місті, – заявила перевізник Олена Куниця.

Поки возитимуть за 4 гривні, а у понеділок о 14.00 відбудеться засідання виконавчого комітету, на якому розглядатимуть підвищення вартості проїзду у маршрутках до 5 гривень.

Як зазначив заступник міського голови Юрій Ботнар, це було складне і компромісне рішення.

– Ми домовилися іти в транспортну реформу разом. Поки перевізники мають затвердити чіткі графіки руху і неухильно їх дотримуватися, – зауважив Ботнар.

– Мені надзвичайно приємно, що сьогодні знайдений компроміс, консенсус. І я сподіваюся, що колись настане той час, коли в наших людей будуть такі зарплати, що вони не будуть замислюватися, скільки платити за проїзд, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар