Роман Діскант: «Напругу може зняти не розпуск виконкому, а якісна робота всіх гілок влади»

Роман Діскант: «Напругу може зняти не розпуск виконкому, а якісна робота всіх гілок влади»

Головним питанням, навколо якого другу сесію підряд ламають списи депутати Черкаської міської ради, є розпуск виконкому й звільнення заступників міського голови. Та незважаючи на бурхливі обговорення й різні варіанти поданих проектів рішень, депутати так і не дійшли згоди й не змогли розпустити виконком.

Своє бачення ситуації, що склалася нині у владних верхівках міста, про те, чи зніме напругу в депутатському корпусі заміна обличь у виконкомі й чим може закінчитися нинішнє протистояння, розповів у інтерв’ю Інтернет-виданню «Вичерпно» голова фракції ВО «Батьківщина» у Черкаській міській раді Роман Діскант:

«Я вважаю, що цей склад виконкому – один із найефективніших. Завдяки його злагодженій роботі, за останні півтора роки в місті відбулися значні позитивні зміни за всіма напрямками. А напругу може зняти не розпуск виконкому, а якісна професійна робота всіх гілок влади в міській раді, якщо всі ми будемо працювати на одну мету – розвиток міста, покращення його інфраструктури, покращення життя черкасців, залучення інвестицій, реалізацію великих інфраструктурних проектів…

 А заміна кількох осіб великої ролі не зіграє. Ні один із заступників міського голови не тримається за своє крісло. Якщо це буде потрібно, якщо це допоможе врегулювати ситуацію, буде краще для міського голови, допоможе йому ефективніше керувати містом, будь-хто з них покине свою посаду й піде працювати туди, де принесе максимальну користь .

Моя позиція: виконком – це інструмент, який є у міського голови для того, щоб ефективно керувати містом, виконувати його рішення та рішення міської ради, і саме міський голова відповідає за ефективність роботи виконкому й за те, що під його керівництвом робиться в місті. Це як Кабінет Міністрів – виконавча гілка влади. Виконком не може бути в опозиції до міського голови. Тому саме він і подає кандидатури людей, з якими зможе якісно, професійно та злагоджено працювати.

Ми висували міського голову, щоб він розвивав місто і він це робить. Успішно чи ні, покаже час і наступні вибори. При всій повазі до депутатського корпусу, вони (депутати – авт.)  не представляють волевиявлення всіх черкасців, а лише волевиявлення тих політичних сил, які взяли на себе відповідальність за розпуск виконкому. А вже наступні вибори міського голови та депкорпусу покажуть хто був правий, а хто ні.

Проте кожна війна закінчується миром. Можливо така конфронтація навіть піде на користь місту. Кожен подивиться на свої позиції, перегляне своє бачення, буде їх аргументувати для себе й для інших. Можуть прийти нові люди, що теж, можливо, на краще. Думаю, що все буде добре, і місто продовжуватиме й надалі розвиватися такими ж швидкими темпами».

Залиште коментар