Розповсюджувачів фейкової газети впіймали на гарячому (ФОТО)

Розповсюджувачів фейкової газети впіймали на гарячому (ФОТО)

У Черкасах у дворі одного з будинків по вул.Громова небайдужі громадяни затримали розповсюджувачів, які розкидали газету із наклепницькою інформацією про міського голову Анатолія Бондаренка та депутатів. На місце була викликана поліція.

Фейкову газету «Тарасові джерела» розносили дві особи жіночої статі, одна з яких, на вигляд, була неповнолітньою. Назватися вони відмовилися, також не схотіли повідомити, де взяли цю друковану продукцію. Вік, особи розповсюджувачок та походження газет встановлюватимуть правоохоронці.

Поліцейські, які прибули на місце події, прийняли заяву від людей, які викликали правоохоронців, а також опитали затриманих розповсюджувачів. Потім, пояснили, матеріали передадуть у Черкаське районне відділення поліції.

Про те, що у Черкасах планується «запустити в народ» газету із наклепницькою інформацією, спрямовану на дискредитацію міського голови Анатолія Бондаренка та його команди, представники Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» повідомляли кількома днями раніше.

Вищезгаданий випуск видання «Тарасові джерела» є ні чим іншим, як спробою нинішніх політичних опонентів мера – представників «Партії вільних демократів» – очорнити роботу діючого міського голови та його політсили. Підтвердженням цьому є те, що засновником газети вказаний Ільєв А.В. У 2015 році він балотувався у міську раду від «Партії вільних демократів».

Прикметно, що за адресою, вказаною в газеті, як адреса редакції, розміщується кафе-бар «Военторг», а передмову до фейкового видання написав Володимир Матюша, відомий тим, що 2012 року намагався з’їсти протокол окружної виборчої комісії, аби зробити неможливим встановлення результатів голосування.

Залиште коментар