Розтрощено магазин активіста «Батьківщини» (фото)

Розтрощено магазин активіста «Батьківщини» (фото)

У п’ятницю у Черкасах близько 20.00 здійснено зухвалий напад на два торгові павільйони, розташовані на площі 700-річчя. Бізнес належить активісту «Батьківщини» Олександру Олексенку.

– До десятка молодиків у балаклавах зненацька заскочили спочатку в один магазин, потім в другий. Розтрощили вітрини, холодильники з морозивом та водою, попсували обладнання і товари, розбили термінал для оплати послуг. На щастя, продавців не чіпали. На місце ми викликали поліцію. Цей напад я пов’язую зі своєю політичною позицією, адже є прихильником партії ВО «Батьківщина», – розповів Олександр.

Свої бандитські дії молодики підло маскують під громадський протест проти продажу тютюну і алкоголю. Проте їхня принциповість викликає сумнів. Адже алкогольні і тютюнові вироби у цих закладах торгівлі є лише двома видами серед багатьох інших товарів. Таких торгових точок в місті безліч, і серед них є такі, які торгують виключно алкоголем і сигаретами. Ледь не на кожному кварталі є кіоск, який торгує тільки цигарками. Проте об’єктами нападу стали чомусь саме павільйони «батьківщинівця». Факт вибірковості кидається у вічі.

– Чим ближче до виборів, тим брутальнішими стають методи боротьби із політичними конкурентами. Учора побили жінку, яка роздавала газети, сьогодні напали на бізнес. Що далі? Почнуть вбивати всіх, хто не підтримує діючу владу і президента? Але такі дії марні! Груба сила не переможе! Доведено: чим сильніше б’ють, тим більший супротив,  – прокоментував керівник обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін.

Залиште коментар