Розвиток малого і середнього бізнесу – основа життєстійкості громад та прориву повоєнної економіки України, – І.Табурець

Розвиток малого і середнього бізнесу – основа життєстійкості громад та прориву повоєнної економіки України, – І.Табурець

У Черкасах під час бізнес-конференції, ініційованої Програмою USAID «Конкурентна економіка», відзначили необхідність підтримки малого та середнього бізнесу задля підвищення стійкості громад та оновленої економічної моделі повоєнної України. Про це зокрема, заявив начальник Черкаської ОВА І.Табурець, звертаючись до іноземних партнерів та заохочуючи підтримку малого бізнесу Черкащини.

«Ми дякуємо усім міжнародним партнерам та їх грантерам, які розвивають в Україні малий бізнес у сфері аграрної переробки. Розраховуємо на цю допомогу у подальшому. Підтримка малого та середнього бізнесу, розвиток технологічного сектору, переробки – це те, що сьогодні є надзвичайно важливим для всіх нас. При цьому хочу запевнити у всілякій підтримці бізнесу, готовому вже сьогодні розпочати свою роботу – доступ до інфраструктури, транспортної логістики, води та каналізації. Ми маємо робити все для того, щоби посилити стійкість нашої економіки та громад. А саме розвиток малого бізнесу, підтримка підприємницької ініціативи стане запорукою життєстійкості громад».

Разом з тим, І.Табурець наполягає на тому, щоби український бізнес окрему увагу приділяв питанням працевлаштування ветеранів та повернення трудових ресурсів.

«Людський капітал для нас є найвищою цінністю та найбільшим багатством України. Ми, разом із бізнесом, маємо зробити все можливе для повернення наших трудових ресурсів з-за кордону. Окреме завдання для роботодавців, розвиваючи власний бізнес, подбати за працевлаштування ветеранів і передбачити окремі програми колективно-соціальної відповідальності, орієнтовані на реінтеграцію Захисників на ринку праці».

Залиште коментар