Рух по мосту через Дніпро 7 та 9 квітня регулюватиметься світлофором з 9 до 13 години

Рух по мосту через Дніпро 7 та 9 квітня регулюватиметься світлофором з 9 до 13 години

Служба автомобільних доріг у Черкаській області повідомляє, що на мосту через річку Дніпро на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 23+068 продовжуються ремонтні роботи. На час проведення ремонтних робіт, з 7 та 9 квітня рух автотранспорту по мосту здійснюватиметься згідно сигналів світлофора з 9 до 13 години. У інший час та 8 квітня (на Великдень) – рух по мосту здійснюватиметься без обмежень.


Рух автотранспорту по мосту у режимі світлофорного регулювання здійснюється таким чином: з першої до тридцятої хвилини години буде відкрито рух авто з Черкас в сторону Золотоноші, з тридцять першої і до завершення години – відкрито рух транспорту із Золотоноші в сторону Черкас.


На мосту через Дніпро на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядна організація ТОВ «Альтком» проводить бетонування тротуару на мосту та встановлення перильної огорожі. Світлофорне регулювання працюватиме лише під час виконання робіт, які потребують тимчасового обмеження руху автотранспорту.

Залиште коментар