Близько півтисячі дітей виконають “кривий танок” у центрі Черкас

Близько півтисячі дітей виконають “кривий танок” у центрі Черкас

Великодній ярмарок, містечко майстрів, конкурс малюнків та численні тематичні майстер-класи. У понеділок, 9 квітня, на Соборній площі Черкас та у сквері «Юність» у рамках проведення «Черкаського Великоднього фестивалю» відбудеться низка тематичних заходів. Про них під час наради під головуванням заступника мера Ігоря Волошина сьогодні розповіла головний спеціаліст управління культури Людмила Чорномор.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

За її словами, із 12.00 до 15.00 у сквері «Юність» триватиме дитяча ігрова програма та міський конкурс малюнків на асфальті.
Тоді як на Соборній площі Черкас із 15.00 влаштують містечко майстрів та Великодній ярмарок, а ще – тут проведуть виставку та концертну програму від дитячих колективів міста й області.
О 16.00 – великий спільний «кривий танок» із веснянками та гаївками. Для участі в ньому планують залучити близько 500 дітей.
Нагадаємо, у цьому році масштабний «Черкаський Великодній фестиваль» триватиме з 5 по 17 квітня.
Учора, 5 квітня, вже стартувала виставка вуличних інсталяцій міського конкурсу «Черкаська писанка – 2018». 24 роботи можна побачити на Соборній площі, а у сквері «Юність» встановили та прикрасили сім великодніх дерев.
Для довідки:
Кривий танок – старовинний український танок, мав накликати весну. На галявині, в трьох її кінцях, забивали кілки, поміж якими юнаки та дівчата водили хоровод, що символізував нелегкий шлях богині Лади з Вирію до рідних земель.
З XIV ст. кривий танок входить до української народної обрядовості.

Залиште коментар