Рятувальники Черкащини навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності взимку

Рятувальники Черкащини навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності взимку

Взимку, крім всесезонних небезпек, додаються ще і сезонні – провали під кригу, обмороження, переохолодження, травми внаслідок падіння на льоду. Особливу загрозу це становить для молодого покоління, яке ще не має достатніх знань і життєвого досвіду. Тому рятувальники Черкащини вирушають до навчальних закладів, щоб провести масово –  роз’яснювальну роботу з відповідною категорією населення.

Днями, в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності співробітники Смілянського та Драбівського пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС у Черкаській області завітали на уроки безпеки до учнів школи №5 міста Сміла та школи села Нехайки, Драбівського району.

Під час зустрічі фахівці Служби порятунку нагадали школярам основні правила безпеки в зимовий період, зокрема під час перебування на кризі.
Також рятувальники розповіли як правильно себе поводити при виникненні надзвичайних ситуацій та порядок евакуації з приміщень школи. Під час уроку співробітники ДСНС нагадали дітям дії при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів, продемонстрували соціальні ролики «Небезпечні знахідки» та «Правила безпечного перебування на кризі».

Всім школярам інспектори Держслужби з надзвичайних ситуацій вручили листівки з правилами безпеки життєдіяльності та розмістили їх на інформаційних куточках шкіл.

Залиште коментар