Рятувальники Черкащини попереджають про циклонічний вихор

Рятувальники Черкащини попереджають про циклонічний вихор

Україна вслід за Німеччиною та Польшею потрапила зони дії потужного буревію, що рухається на схід.
Впродовж усієї ночі на західних областях вітром, сила якого сягає 30 метрів на секунду, валяло дерева, знімало дахи та обривало лінії електропередач. Про це повідомляє речник начальника управління ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко. 

Без світла залишилися населені пункти у семи західних областях. Зокрема, на Івано-Франківщині, Львівщині, на Волині, на Рівненщині, на Закарпатті, на Тернопільщині, на Буковині – 3. Аварійні бригади обленерго та його регіональних підрозділів відновлюють електропостачання населених пунктів.
Сьогодні вдень буревій переміститься і на Північ та в Центр. До зони дії цього активного циклонічного вихора потрапить і Черкащина. З 12-ї години очікуються швидка зміна погодих умов, пориви вітру, місцями силою характерною до параметрів стихійного лиха.
За таких погодних умов Упраління ДСНС радить громадянам без потреби не виходити з дому, позачиняти вікна і тримати напоготові документи, свічки, ліки та їжу-воду на кілька днів.
Якщо негода застала вас на вулиці, не варто ховатися під деревами, або легкими будівельними конструкціями. Під час пересування варто триматися подалі від рекламних щитів та ліній електропередач. На час буревію варто відмовитися від користування авто особливо ховатися від негоди в його салоні. Не паркуйте автомобілі під деревами, це небезпечно.
Напередодні в Управлінні ДСНС, під головуванням заступника голови ОДА Костянтина Омаргалієва, відбулось оперативне засідання обласного штабу цивільного захисту щодо реагування на можливе ускладнення погодних умов. Відпрацьовано механізм координування дій між усіма органами влади, відомствами та важливими структурними підрозділами.
Керівником штабу були дані завдання щодо оперативного інформування про оперативну обстановку керівників об’єктів критичної інфраструктури та населення. У відповідності до спеціального розпорядження, від учора сили та засоби пожежно-рятувальних підрозділів а також аварійно-рятувальникх служб приведені у підвищений рівень готовності до дій.

Прочитайте ще:

Залиште коментар