Рятувальники забезпечили безпеку під час Фестивалю нескореної Нації «Холодний Яр»

Рятувальники забезпечили безпеку під час Фестивалю нескореної Нації «Холодний Яр»

У селі Грушківка, Кам’янського району вже в третє пройшов Фестиваль нескореної нації «Холодний Яр», участь у якому взяли тисячі черкащан та гостей заходу. Традиційно питаннями безпеки гостей переймалися співробітники Кам`янського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області.

Фестиваль, який тривав три дні (з 7 по 9 липня) проходив на території колишнього піонерського табору та  зібрав на своїх тематичних локаціях велику кількість українських патріотів з різних куточків області та України.

В рамках фестивалю проходили спортивні змагання, вечори поезії, фаєр–шоу, ярмарки, виставки, мандрівки Холодним Яром, тощо.

З метою уникнення та недопущення надзвичайних ситуацій та подій, впродовж усього часу поки тривав фестиваль, в наметовому містечку було розташовано спеціальний рятувальний пост, який був укомплектований усіма необхідними засобами для гасіння пожеж та рятування людей на водоймах.

Завдяки відмінному плануванню з боку організаторів та самоорганізації учасників, жодних надзвичайних подій впродовж фестивальних днів не сталося.

Прочитайте ще:

Залиште коментар