Черкаські рятувальники з однією золотою медаллю та гучною сенсацією

Черкаські рятувальники з однією золотою медаллю та гучною сенсацією

7 липня завершився XXV чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків, який тривав три дні. Головною метою цих змагань є сприяння розвитку пожежно-прикладного спорту і його популяризації в державі, а також через змагальний процес підвищення спортивної майстерності юних спортсменів. Участь у змаганнях взяла і юнацька збірна з Черкаської області.

Програма змагань передбачала чотири традиційні для цього виду спорту види, підйом по штурмовій драбині у вікно учбової вежі, подолання стометрівки із перешкодами, пожежна естафета та бойове розгортання.

Саме Черкащани і створили на цих змаганнях найгучнішу сенсацію. Автором її став Святослав Палій з Канева, який виграв індивідуальну першість з підйому по штурмовій драбині у вікно учбової башти. Видатне досягнення для будь якого спортсмена, але якщо зважити на те, що Святославу для цієї перемоги знадобилось лише 45 днів підготовки, то це взагалі здається фантастичною подією. Дебютний Чемпіонат і такий приголомшуючий успіх!

– Хлопця ми помітили на обласних юнацьких змаганнях на Кубок Олексія Жирного в Золотоноші, де він попри «гливку» техніку виконання вправ, зумів перемогти більш досвідчених спортсменів, – пригадує своє перше знайомство із Канівським «самородком» Ігор Дубина, тренер збірної. –  Ми запросили його до нашої команди і після кількох зборів взяли до Харкова. Як показали змагання, не прогадали. Переконаний, якщо спортсмену вдасться повністю опанувати хитрощі цього спорту, у подальшому він зможе досягнути значних успіхів», – переконаний Ігор Іванович.

Що стосується загального виступу нашої команди, то попри те, що команда стала третьою під час бойового розгортання, а наші представники пробилися до двох фіналів, у загальному заліку ми зайняли лише сьоме місце серед 16 команд.

Чемпіоном України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків стала збірна Івано-Франківської області, яка й отримала право опустити державний прапор під час церемонії закриття змагань.

Прочитайте ще:

Залиште коментар