Рятувати від вогню музей Шевченка у Каневі тренувалися бійці ДСНС

Рятувати від вогню музей Шевченка у Каневі тренувалися бійці ДСНС

18 квітня, у музеї Шевченка, на території Шевченківського національного заповідника, відбулися тактико-спеціальні навчання щодо удосконалення професійних навичок та відпрацювання дій на випадок виникнення пожежі.

За тактичним задумом, у експозиційному залі на другому поверсі музею, через коротке замикання виникла пожежа.

Про це повідомили в ДСНС в Черкаській області.

По прибуттю на місце події пожежно-рятувального підрозділу рятувальники, отримавши від чергового персоналу інформацію про вжиті першочергові заходи пожежогасіння, приступили до проведення розвідки та гасіння умовної пожежі.

В ході розвідки вогнеборці, у складі ланки газодимозахисників, виявили у задимленому приміщенні музею потерпілого, якого винесли у безпечне місце та передали до рук лікарів.

Завдяки оперативним та злагодженим діям бійців ДСНС умовну пожежу було успішно ліквідовано. Загалом до навчань залучалися 20 рятувальників та 4 одиниці спецтехніки.

Керівник навчань, начальник Канівського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області Богдан Диченко зауважив:

«Ці навчання допомогли відпрацювати злагодженість дій персоналу об’єкта та рятувальників, а також дали можливість вкотре перевірити оперативність реагування пожежно-рятувального підрозділу на надзвичайні ситуації, проведення евакуації потерпілих та матеріальних цінностей».

Залиште коментар