Сергій Рубан сплутав штаб БПП з облдержадміністрацією (Відео)

Сергій Рубан сплутав штаб БПП з облдержадміністрацією (Відео)

Голова Черкаської міської організації БПП Сергій Рубан “договорився”, що новопризначені заступники голови ОДА працюватимуть агітаторами у Порошенка.

Під час останнього ефіру на ТРК “Вікка”, відповідаючи на питання журналіста про підготовку БПП до прийдешніх президентських виборів 2019 року, черкаський міський лідер БПП Сергій Рубан відверто заявив, що новопризначені зами голови ОДА повинні виконувати функції агітаторів Президента Порошенка в його виборчій кампанії.

“Ми бачимо, що багато політичних штабів вже почали активну роботу. Тому на місце 3-ох звільнених, неефективних заступників голови Черкаської ОДА прийдуть більш ефективні і дієві менеджери, які будуть ефективно працювати на імідж Петра Порошенка. А активна підготовка до виборів почнеться, коли наш кандидат (Порошенко-ред) прийме рішення балотуватися на виборах Президента”, – запевнив Рубан.

Як можна припустити з відповіді Сергія Рубана, він сплутав функції виборчого штабу БПП з функціями обласної державної адміністрації. Тим самим опосередковано визнавши, що на виборах БПП планує застосувати адміністративний ресурс.

Зазначимо, що законом України “Про місцеві державні адміністрації” жодним чином не передбачена участь заступників губернатора у виборчих кампаніях, тим більше в якості агітаторів.

Основні завдання обласної державної адміністрації визначені статтею 2 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”.

Зокрема, в законі йдеться про те, що державні адміністрації, в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці, забезпечують: виконання Конституції України, законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян.

Серед іншого в межу їх відповідальності входить виконання державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, взаємодія з органами місцевого самоврядування.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Сергій Рубан в ефірі озвучив неправдиві результати виборів до ОТГ.

 

Залиште коментар