Шахраї крадуть SIM-картки черкащан, привласнюючи собі фінансові номера

Шахраї крадуть SIM-картки черкащан, привласнюючи собі фінансові номера

Сотні разів громадянам писали, показували, говорили про шахрайство – дзвінки батькам “мама, допоможи я в поліції”, “продиктуйте пін-код/​​назвіть дівоче прізвище, інакше заблокують картки”,  “ви продаєте коляску? підійдіть до банкомату, я перекажу вам гроші з фірми”, “ви виграли машину” або “в Instagram банк раздає гроші”  – все це сотні разів облетіло нашу країну. 
На щастя, люди засвоїли цю інформацію і серйозно поставилися до застережень банкірів і правоохоронних органів.
Але, як відомо, шахраї вигадують більш досконалі схеми шахрайства, ретельно вивчаючи послуги банків й використовуючи сучасні технології.
Про це попереджає прес-служба Приватбанку на Черкащині.

 

Тож банкіри попереджають черкащан.  Запам’ятайте! Це надважливо!

 

У разі виявлення факту блокування SIM-картки, якщо маєте підозри про виготовлення її дублікату, слід терміново заблокувати усі рахунки та картки за номером цілодобової підтримки 3700 або у найближчому відділенні ПриватБанку.

 

Ніколи не підтверджуйте та не встановлюйте переадресації дзвінків з фінансових телефонів, не даючи шансів шахраям отримувати SMS-повідомлення для доступу до банківських рахунків.

 

Даючи об’яву про продаж чи купівлю, НІКОЛИ не вказуйте номер телефону, який є
фінансовим.

 

Наразі банкіри рекомендують усім своїм клієнтам  користуватися лише контрактними
номерами мобільних операторів.

 

Дана рекомендація – використовувати як фінансові лише «контрактні» номери – убезпечить клієнтів від зміни чи перевипуску  SIM-карток. При наявності “контрактного номеру”  зміна/перевипуск SIM-карток проводиться за умови повної ідентифікації клієнта за паспортом у сервісному центрі відповідного оператора.

 

Отже, попереджений – значить озброєний.
Будьте пильними, дбайте про безпеку своїх фінансів, зверніться до свого мобільного оператора.

Залиште коментар