Школярі із Тубілець висаджували сосновий ліс

Школярі із Тубілець висаджували сосновий ліс

В рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» вихованці тубільцівської школи висаджували саджанці та заздалегідь готувалися до весняних робіт. Старанно вивчали методологію висаджування майбутнього лісу. А 16 березня застосували знання на практиці. Повідомляють у Черкаській РДА, пише ДЗВІН. 

Перед початком акції відбулась приємна церемонія вручення керівництву «РАЙЛІС» картини намальованої учнем четвертого класу тубільцівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Максимом Коваленком «Є ліс – є й життя!». В свою чергу директор спеціалізованого комунального підприємства «РАЙЛІС» Станіслав Швед подарував юному художнику футбольний м’яч та запропонував на майбутнє в своїх художніх витворах висвітлювати природу рідного краю.

На підготовлених площах СКП «РАІЛІС» юні лісівники висадили 4000 тис. саджанців порід сосни звичайної. Участь у посадці лісу взяли 24 юних лісівники.

Практичні заняття проходили під керівництвом досвідчених працівників лісового господарства. Головний лісничий підприємства Анатолій Ситник провів з дітьми майстер-клас з використання спеціального інструмента — меча Колесова і правил висаджування маленьких деревець.

Після практичних занять та висадження садженців юних природолюбів частували гарячою кашею та всілякими ласощами. А також від керівництва СКП «РАЙЛІС» кожному учаснику акцію було вручено туристичний килимок.

Як зазначив, головний лісничий «РАЙЛІСУ» постійна системна роботи з директорами шкіл дає вагомий результат. Юні природолюби спостерігають за лісокультурними площами, здійснюють догляд за ними і набувають знань та умінь, необхідних для роботи у лісовому господарстві. Керівництво й колектив СКП «РАЙЛІС» всебічно сприяють, щоб виростити достойну зміну майбутніх спеціалістів лісівничих професій.

Прочитайте ще:

Залиште коментар