Шполяни вийдуть на мирну акцію протесту

Шполяни вийдуть на мирну акцію протесту

25 липня місцеві жителі вулиць Лютневої, Перемоги та Васильківської запланували акцію мирного протесту. Люди мають намір перекрити рух великовагових автомобілів у напрямку Васильківського гран-кар’єру.

Спливає місяць, як через Шполу постійно їздять великовагові фури. Машини перевозять будівельні матеріали із асфальтно-бетонного заводу, що знаходиться на території Васильківського гран-кар’єру до місця проведення ремонтних робіт – черкаського мосту через Дніпро.

Шполяни обурені тим, що надто перевантажені фури руйнують фундамент будинків і дорожнє покриття по міських вулицях Лютневій, Перемоги та Васильківській, при цьому ігноруючи всі встановлені обмежувальні дорожні знаки.

Аби вирішити критичну ситуацію у Шполі міський голова Сергій Кравченко збирав оперативну нараду на яку запрошували  представника компанії «Трансстроймеханізація», що наразі займається перевезенням вантажів. Серед присутніх за круглим столом були також начальник Шполянського відділку поліції Вадим Кутовий, заступник міського голови з житлово-комунальних питань Віталій Плетінь, спеціаліст-архітектор Микола Стеценко та депутати міської ради Михайло Богач та Ігор Мусюра.

Розуміючи всю відповідальність виконуваного перевізниками завдання, з боку міської влади було запропоновано три шляхи, якими можна потрапити до Васильківського гран-кар’єру, не заїжджаючи в місто.

Донині жодна пропозиція від міської влади і прохання простих містян не були враховані ані самими водіями автомобілів, ані керівництвом перевізної компанії. Не обмежують рух важкопідйомних фур навіть попередження муніципальної інспекції та протокольно зафіксовані порушення працівниками Шполянського відділку поліції.

Тому шполяни об’єдналися і знову прийшли до стін міської ради, аби повідомити про свої радикальні наміри владі.

– Ми хочемо щоб через наше місто не їздили машини-велетні. Не руйнували наші дороги і домівки, щоб наші діти і внуки могли спокійно гратися біля будинків і не боятися вийти із двору – кажуть мешканці мікрорайону, де постійно рухаються фури, – якщо це не припиниться ми будемо вимушені перекривати рух будь-яким вантажним машинам, що проїжджатимуть нашими вулицями. При потребі навіть запросимо засоби масової інформації державного рівня, аби про нашу проблему почули громадяни всієї країни.

Очільник громади Сергій Кравченко зазначає, на сьогодні з боку влади були зроблені всі кроки до вирішення зазначеної проблеми. А саме: рішенням виконкому обмежили рух великовагових транспортних засобів вулицями та дорогами комунальної власності міста шляхом встановлення дорожніх знаків «Рух транспортних засобів, маса яких перевищує 24 т, заборонено». Неодноразово працівниками КП «Муніципальна інспекція» Шполянської міської ради і Шполянського відділку поліції були зафіксовані правопорушення, а водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності. Крім того, міська рада офіційно зверталась з проханням припинити рух вантажівок через місто до компанії «Трансстроймеханізація» та Черкаської ОДА.

 Про це повідомляє  онлайн-газета Новини Черкас.

Залиште коментар