Сільгосппідприємствам області донараховано майже мільйон гривень платежів

Сільгосппідприємствам області донараховано майже мільйон гривень платежів

За дев’ять місяців донараховано сільгосппідприємствам майже мільйон гривень платежів: понад 876 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 65 тис. грн військового збору.  В результаті проведених заходів додатково оформлено 1064 найманих працівника, додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб склали 2,74 млн грн. Результати заходів фіскальної служби в рамках операції «Урожай – 2017» озвучив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Жаврід.

Зросла чисельність працюючих на сільгосппідприємствах, збільшився фонд оплати праці і збільшилась середня заробітна плата по галузі (у серпні склала 6,4 тис. грн).

За дев’ять місяців до оподаткування залучено 14 418 одноосібників, які самостійно обробляють земельні ділянки площею понад 2 га та продають надлишки власновирощеної продукції. Уже задекларовано 83,5 млн грн доходів.

Також задекларовано у 2017 році понад 6 млн грн 2517 власниками  сільськогосподарської техніки (трактори, комбайни, ін.), яка використовується для отримання доходу.

До кінця року очікується надходження 383,6 млн грн ПДФО із оренди паїв, при факті минулого року 322,6 млн грн. Уже за 9 місяців ц.р. сплачено 265,3 млн грн ПДФО із орендної плати за паї.

Прочитайте ще:

Залиште коментар