Сім’я з Катеринопільщини перепрофілювала бізнес на пошив багаторазових масок

Сім’я з Катеринопільщини перепрофілювала бізнес на пошив багаторазових масок

Родина Валерія Безкоровайного з Вербовця (Катеринопільський район), яка у червні 2019 відкрила цех із пошиття постільної білизни, нині, враховуючи катастрофізм ситуації, вирішила перепрофілювати бізнес на пошив захисних масок багаторазового використання, – пише видання «Вісті Черкащини».

– Наш офіс в цей складний час перепрофілювався на шиття стратегічно необхідних масок. Це п’ятишарові маски багаторазового використання, виготовлені з якісних натуральних матеріалів. Якщо є гостра необхідність, можемо спрямувати в потрібне для вас місце. Собівартість однієї маски близько 15 гривень, − написав Валерій у Фейсбук.

Оскільки дописувачів зацікавило, якою буде ціна маски при продажу, видання звернулось до підприємця за роз’ ясненнями.

– Ми й продаватимемо по 15 гривень, не збираємось на них заробляти. Зараз стоїть питання забезпечити людей засобами захисту. Вже є міста, де без маски на вулицю не вийти. Чого вони в нас вийшли такі дорогі? Бо ми їх виготовляємо з дуже якісних матеріалів, які закуплялись для постільної білизни. Це натуральний хлопок. Наші маски з можливістю змінних фільтрів. Такої має вистачити хоча б на пів року. Коли перейдемо до ще дорожчих віп-матерій, що лежать у нас на складах, можливо, ціна підніметься до 20. Наш цех зараз працює у Києві. Але на Катеринопіль також плануємо постачати. Медпрацівникам, думаю, будемо безкоштовно давати. Люди ж можуть замовляти за ціною по 15 гривень, але бажано, щоб це були оптові замовлення: на організації, підприємства. Хоча б не менше 10 штук. Адже товар доведеться пересилати «Новою поштою», а це ще додаткові затрати для покупців, − поінформував Валерій Безкоровайний.

Нагадаємо, в Катеринополі є кілька людей, які шиють багаторазові маски за ціною від 5 до 25 гривень. Одноразові маски в аптеках коштують майже 40 гривень.

Переваги багаторазової маски полягають у тому, що її можна попрати або попрасувати, й одягати знову. Адже при високій температурі й від миючих засобів віруси гинуть. Одноразову ж маску можна використовувати лише пару годин, потім вона працює в зворотному порядку – стає розсадником вірусів.

Маски можна замовити у Даші Безкоровайної за номером: 050-57-60-352

Залиште коментар