Скільки у Черкасах на сьогодні зафіксованих випадків коронавірусу, розповів мер Черкас

Скільки у Черкасах на сьогодні зафіксованих випадків коронавірусу, розповів мер Черкас

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко продовжує інформувати про епідеміологічну ситуацію у обласному центрі.

“З діагнозом ГРІ в Черкаській інфекційній лікарні перебуває 2 дорослих пацієнти, з грипом – 8 дорослих і з пневмонією 14, серед яких також, на щастя, немає дітей.
Щодо коронавірусної інфекції, то на ранок маємо 11 підтверджених випадків зараження COVID 19, один із яких – у дитини. З підозрою на коронавірус нині в інфекційній лікарні перебуває ще 4 пацієнти.

Нагадую, що у зв’язку зі збільшенням випадків зараження черкащан на COVID19 штаб із ліквідації НС оперативно розробив низку заходів щодо протидії поширенню інфекції в місті. Зокрема від учора в Черкасах проводиться санітарна обробка вулиць міста та зупинок громадського транспорту. Організовуємо гаряче харчування для осіб, які залучені до надання медичної допомоги у зв’язку з протидією коронавірусній інфекції та постійно знаходяться на роботі. Також в процесі облаштування сортувальних пунктів в інфекційній та обласній лікарні та кімнат відпочинку для працівників поліції.

Штаб із ліквідації НС працює в Черкасах цілодобово. Тримаємо ситуацію під контролем. Прошу всіх, у кого є така можливість, без потреби не залишати домівки, слідкувати лише за офіційною інформацією та дотримуватися вказівок керівництва штабу”, – написав Анатолій Бондаренко у фейсбук.

Залиште коментар